Producent i serwis saun oraz łaźni parowych

O nas

Nasza historia rozpoczęła się w 1981 roku.

 

Wtedy to, mierząc się z brakiem specjalistycznych materiałów i narzędzi, zbudowaliśmy naszą pierwszą saunę. Od tego czasu pokonaliśmy ogromną przestrzeń zarówno w sferze umiejętności, jak i sposobu działania. Jako doświadczony producent oferujemy szeroki wybór saun oraz łaźni. Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych, a także do właścicieli obiektów sportowych, hoteli i innych ośrodków. Udowadniamy, że posiadanie własnej sauny nie jest trudno dostępnym luksusem lecz inwestycją niosącą ze sobą wiele korzyści. W przypadku sauny domowej, klienci zyskują możliwość zrelaksowania się i odprężenia zawsze wtedy, gdy tylko mają na to ochotę, a przy tym zyskują poczucie większej intymności. Lokal z sauną zyskuje też na wartości rynkowej. W przypadku saun publicznych, obiekt jest bardziej atrakcyjny dla klientów, którzy ceniąc zdrowy wypoczynek, chętniej go odwiedzają i są bardziej lojalni wobec klubu czy hotelu.

Producent saun 

Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się przede wszystkim sauny fińskie, czyli suche, a także sauny parowe. Do produkcji kabin wykorzystujemy najlepszej jakości drewno od sprawdzonych dostawców europejskich. Solidnie wykonane elementy drewniane zapewniają poczucie komfortu oraz przytulną atmosferę. Kabiny mają zamontowane przeszklone drzwi, a wewnątrz saun stosujemy nowoczesne, subtelne oświetlenie. Używamy wysokiej klasy pieców elektrycznych, które dają pożądaną temperaturę, są przy tym bezpieczne w użytkowaniu. W naszej ofercie znajdują się również japońskie sauny ganbanyoku, które z pewnością zainteresują tych klientów, którzy poszukują niebanalnych rozwiązań i których fascynuje świat Orientu.
Z powodzeniem działamy również jako producent łaźni, czyli pomieszczeń wykonanych z płytek ceramicznych, w których wytwarzana jest duża wilgotność za sprawą generatora pary. Łaźnie parowe to rozwiązanie dedykowane tym klientom, którzy nie przepadają za gorącym i suchym powietrzem sauny, a lubią wysoką wilgotność i pragną korzystać z kąpieli parowych. W łaźniach panuje łagodna temperatura i duża wilgotność, co sprawia, że można korzystać z nich częściej i dłużej niż z saun.

Budując nasze sauny i łaźnie, stosujemy w praktyce nowoczesne technologie, bazując na materiałach sprawdzonej jakości pochodzenia europejskiego. W codziennym działaniu pomaga nam przygotowanie zawodowe kadry kierowniczej (wyższe techniczne) i zastosowanie w praktyce wyników badań inżynierskich prac dyplomowych przeprowadzonych na naszych produktach. Ściśle współpracujemy z czołowymi producentami saun i urządzeń saunowych ze Skandynawii i Niemiec.

Profesjonalny serwis 

Obok produkcji saun i łaźni naszą specjalnością jest także ich profesjonalna naprawa. Serwisujemy i naprawiamy piece do saun, generatory pary oraz inne urządzenia saunowe. W razie potrzeby naprawiamy również kabiny i modernizujemy je. Zaufało nam już wielu klientów z Warszawy i nie tylko. Nasi klienci przyznają, że regularne korzystanie z naszych produktów wpływa na wzmocnienie odporności, poprawę wyglądu skóry oraz lepsze samopoczucie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Skuteczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Planujesz budowę sauny?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami